19 Nisan 2024, 06:48:58 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Oyunlar Ara Takvim Bağlantılar Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sami ERDEM  (Okunma Sayısı 2819 defa)
Ramazan Oğuz
Yönetici

Sülale: Karalar

« : 27 Mart 2007, 22:26:48 »

Aliçerçi eşrafından Hoca İbrahim efendinin oğludur. 1937 yılında doğdu. İlkokulu Aliçerçi'de okudu. 1958 Yılında İvriz İlköğretmen okulunu , daha sonra da  Eğitim Yüksek Okulunu bitirdi.
      1958 Yılında Bitlis Hizan Kazası Hirit köyünde göreve başladı. İki yıl şark hizmetinden sonra Konya'ya döndü. Bozkır'ın Mürüvvetli (Küçük Asarlık) ,Bağyurt(Sobran) köylerinde öğretmenlik yaptı. Sobran'dan sonra  köy hizmetini  kendi köyü Aliçerçi'de (5 Yıl) tamamladı.
     Çocuklarının okuma çağına gelmesi nedeniyle 1971 yılında Konya Merkeze tayin oldu. Hürriyet ilkokulunda  çalıştı. 1975 yılında Konya'nın merkezi ilkokullarından İhsan Özkaşıkçı  ilkokulunda görevine devam etti. 1975 yılından emekli olduğu 1995 Nisanına kadar bu okulda 20 yıl  müdür yardımcısı ve müdür olarak görev yaptı.
     Emekli olduktan sonra yazları Aliçerçi ve Konya'da zamanını geçirmekte, kışları ise Bursa'da ikamet etmektedir. İki kızı ve bir oğlu vardır. Büyük kızı Gülay , Eğitim Yüksek Okulu mezunu olup halen Bursa'da öğretmenlik yapmaktadır. Küçük kızı Sevim ,Ortadoğu Teknik Üniversitesini bitirdi. Halen İstanbul da özel bir yazılım şirketinde çalışmaktadır. Oğlu Sefa Erdem , Yüksek Ziraat Mühendisi olup Bursa'da serbest ticaret yapmaktadır
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2007, 00:27:02 Gönderen: RamazanOguz » Logged
Sayfa: 1
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!